ثبت نام در سایت
ثبت سفارش
برآورد زمان و هزینه
پیش پرداخت
آماده سازی پروژه
تسویه حساب و دانلود پروژه

پیگیری وضعیت سفارش

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت تیپو:

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت Tipo به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت سایت Tipo و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت Tipo از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

 

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت Tipo منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سایت Tipo تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت Tipo اقدام نماید.

 

 

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات سایت Tipo استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به سایت Tipo ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت Tipo به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد سایت Tipo برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت Tipo را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که 30004018684717 تنها شماره‌ای است که سایت Tipo از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سایت Tipo، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سایت Tipo است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید اطلاع دهید. همچنین 30004018684717، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش سایت Tipo را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

 

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

سایت Tipo به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سایت Tipo متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت Tipo ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت Tipo ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت Tipo جزئی از اموال سایت Tipo محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت Tipo است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت Tipo محفوظ می‏‌دارد.

 

 

ثبت، پردازش و تحویل سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

سایت Tipo به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۱۰ صبح الی ۱7 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و تحویل سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت Tipo به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند سایت Tipo همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. 

سایت Tipo مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و تحویل خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و تحویل دهد.

 

 

ناحیه کاربری